„Niewinni czarodzieje”. B.m., b.r. (1960)
- M••••4
- 1 300,00 PLN
- d••••••i
- 1 200,00 PLN
- M••••4
- 1 100,00 PLN
- d••••••i
- 1 000,00 PLN
- M••••4
- 950,00 PLN
- 900,00 PLN
- M••••4
- 850,00 PLN
- 800,00 PLN
- M••••4
- 600,00 PLN
„Niewinni czarodzieje”. B.m., b.r. (1960); 82,5 x 56,0 cm.
Plakat sygnowany: „Fangor” - Wojciech Fangor (1922-2015), jeden z najwyżej cenionych artystów współczesnych w Polsce. Malarz, grafik, plakacista, rzeźbiarz, autor projektów architektoniczno-urbanistycznych i scenografii, w latach 50. XX w. związany z warszawską ASP, współtworzył polską szkołę plakatu. Następnie do 1999 r. mieszkał i tworzył zagranicą, głównie w Stanach Zjednoczonych (jest m.in. jedynym polskim artystą, który miał indywidualną wystawę w nowojorskim Muzeum Guggenheima). Film według scenariusza Jerzego Andrzejewskiego oraz Jerzego Skolimowskiego, z muzyką Krzysztofa Komedy, z Tadeuszem Łomnickim i Krystyną Stypułkowską w rolach głównych. Na odwrocie nie wypełnione afisze filmowe. Po niewielkiej konserwacji, drobne naderwanie podklejone.
Ilośc odsłon: 1217