0. „Lotna”. B.m. b.r. (1959)
„Lotna”. B.m. b.r. (1959); 42,5 x 58,5 cm.
Nie sygnowany plakat do pierwszego barwnego filmu w reżyserii Andrzeja Wajdy, ekranizacji opowiadania Wojciecha Żukrowskiego o kampanii wrześniowej. Po konserwacji, ubytek lewego górnego narożnika uzupełniony, zdublowany na bibułce. Rzadkie.
Ilośc odsłon: 1227