0. „Popioły II seria”. B.m., b.r. (1965)
„Popioły II seria”. B.m., b.r. (1965); 83,0 x 57,5 cm.
Plakat sygnowany: „Rapnicki” – autorem jest Janusz Rapnicki (1926-1969), twórca plakatów filmowych. Ekranizacja powieści Stefana Żeromskiego, nominowana do Złotej Palmy w Cannes, z Danielem Olbrychskim, Polą Raksą i Beatą Tyszkiewicz w rolach głównych. Po konserwacji, zdublowany na bibułce, nieznaczne ubytki uzupełnione.
Ilośc odsłon: 1185