416. Słownik rzeczy i spraw polskich. Opracowała Zofia de Bondy. Warszawa 1934.
Słownik rzeczy i spraw polskich. Opracowała Zofia de Bondy. Warszawa 1934. Wydał M. Arct, s. [6], 320, 25 cm, opr. pł. z naklejoną okł. wyd. brosz., górny brzeg kart barwiony. 90,-
Słownik opracowany przez Zofię de Bondy-Łempicką (1893-1964). Zawiera wiadomości z wszystkich dziedzin życia naszego kraju od czasów przedchrześcijańskich do powstania 1863 roku, z wyjaśnieniem poszczególnych wyrazów i pojęć. Niewielkie przetarcia i ubytki grzbietu. Zabrudzenia naklejonej okł. wyd., poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 656