Bełza Władysław. Ojczyzna w pieśniach poetów polskich. Głosy poetów o Polsce. Drugie powiększone wydanie. Lwów (1906).
Bełza Władysław. Ojczyzna w pieśniach poetów polskich. Głosy poetów o Polsce. Drugie powiększone wydanie. Lwów (1906). Księg. H. Altenberga, s. VIII, 424, 16 cm, opr. wyd. pł. z tłocz., brzegi kart barwione.
Antologia poezji patriotycznej w sześciu częściach: Polska w upadku. Legiony. Czasy napoleońskie; Czasy W. Księcia Konstantego i Królestwa Kongresowego 1815-1830- Rok 1831; Epoka spisków i rok 1846-1848; Rok 1861-1863; Pro Deo et Patria. Opr. wyd. pł. ciemnoczerwone z bogatymi tłocz., na przedniej okł. w centralnej części orzeł polski w koronie. Nieaktualne wpisy własnościowe. Otarcia, ślady zalania opr., poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 873