431. Tschuppik Karol. Marja Teresa. Przełożył z niemieckiego dr Andrzej Zawadzki. Warszawa 1935.
Tschuppik Karol. Marja Teresa. Przełożył z niemieckiego dr Andrzej Zawadzki. Warszawa 1935. Wyd. Stanisław Cukrowski, s. 381, [3], tabl. ilustr. 15, 24,5 cm, opr. wyd. pł. z tłocz. i złoc. 90,-
Biografia Marii Teresy Habsburskiej, na tle historii XVIII-wiecznej Europy, napisana przez Karla Tschuppika (1878-1937), austriackiego pisarza i publicystę. Oprawa bogato tłoczona i złocona, z portretem. Zabrudzenia i przetarcia oprawy, pęknięcie grzbietu, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 615