0. „Freiwillige vor! Ostgrenze!” (Ochotnicy wystąp! Do obrony granic).Berlin, 1919
„Freiwillige vor! Ostgrenze!” (Ochotnicy wystąp! Do obrony granic).Berlin, 1919; 94 x 69 cm. 6000,-
Niemiecki plakat propagandowy, sygnowany: „A. M. Cay” – Aleksander M. Keiser (pseud. Cay, 1887-1971), artysta urodzony w Wiedniu, wykształcony w Monachium i Paryżu, pracujący w Berlinie, po dojściu Hitlera do władzy na emigracji. Druck Hollerbaum & Schmidt, Berlin. Plakat wzywający ochotników do obrony niemieckich granic wschodnich. Znajduje się m.in. w zbiorach Imperial War Museums w Londynie. Po konserwacji, zdublowany na bibułce. Bardzo rzadkie.
Ilośc odsłon: 630