„W maju jest Dzień Strażaka”. B.m., 1985
- R•••••••••••k
- 260,00 PLN
- R•••••k
- 240,00 PLN
- R•••••••••••k
- 220,00 PLN
- R•••••k
- 200,00 PLN
„W maju jest Dzień Strażaka”. B.m., 1985; 66,5 x 96 cm. 200,-
Plakat sygnowany: „Z. Stachura 85”. Wydany na zlecenie Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych z funduszu prewencyjnego Państwowego Zakładu Ubezpieczeń, wydawca Agencja Edytorsko-Wydawnicza „IRE”. Wyraźne ślady składania, drobne ubytki krawędzi.
Ilośc odsłon: 629