[Plan sześcioletni] –„Plan 6-letni – to siła i dobrobyt Polski. Wielkie budowle socjalizmu”
- 850,00 PLN
- d••••••i
- 800,00 PLN
- 750,00 PLN
[Plan sześcioletni] –„Plan 6-letni – to siła i dobrobyt Polski. Wielkie budowle socjalizmu”.B.m., b.r. (1952?);65,5 x 48 cm. 500,-
Plakat propagandowy ukazujący wielkie budowle socjalizmu, wznoszone w okresie realizacji planu 6-letniego (1950-1955), m.in. w Warszawie huta metali szlachetnych oraz metro. Na osobnych mapach zaznaczono wielkie budowle energetyczne i wodne oraz nowe wielkie obiekty przemysłowe i mieszkaniowe. Plakat niesygnowany. Ślad składania, nieznaczne uszkodzenia krawędzi, poza tym stan dobry. Bardzo rzadkie.
Ilośc odsłon: 730