0. [Polskie hymny narodowe]. Polish National Hymns. Hymnes Nationaux Polonais. 1. Boże coś Polskę. 2. Z dymem pożarów. For the wounded Poles. Au profit des Polonais blessés 1863-1864
[Polskie hymny narodowe]. Polish National Hymns. Hymnes Nationaux Polonais. 1. Boże coś Polskę. 2. Z dymem pożarów. For the wounded Poles. Au profit des Polonais blessés 1863-1864. Na korzyść rannych. Arranged for piano, organ, and harmonium. ... London (Londyn) b.r. [1864]. Concanen, Lee and Siebe lith., s. 4 (w litografii), 36,5 cm, oryg. okł. brosz. w chromolitografii.
Zawiera nuty obu hymnów, bez słów. Na okładce chromolitografia z symboliką patriotyczną, w części centralnej trójpolowa tarcza herbowa Rzeczypospolitej z srebrnymi herbami Polski, Litwy i Rusi na czerwonym, niebieskim i białym polach, ukoronowana mitrą królewską, podtrzymywana przez powstańców styczniowych (kosyniera i strzelca), z dewizą „Boże zbaw Polskę”. Wydawnictwo przeznaczone na pomoc rannym powstańcom 1863-1864 roku. Uszkodzenia i zabrudzenia oprawy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 660