1. Włodarski Aleksander. Materjały do historji rodu Rolicz-Piekarskich. Warszawa 1931
Włodarski Aleksander. Materjały do historji rodu Rolicz-Piekarskich. Warszawa 1931 [b.w.], s. [3], 34, tabl. genealog. złoż., 28 cm, oryg. okł. brosz.
Genealogia rodziny Piekarskich h. Rola pochodzącej z ziemi łęczyckiej. Wywód genealogiczny od XV w. do połowy XX w. Praca autorstwa dyrektora Biblioteki Ordynacji Hr. Przezdzieckich, współwydawcy herbarza „Rodzina” hr. Uruskiego. Zawiera sumariusz dokumentów archiwalnych dotyczących rodu od XIV do XX w. Uszkodzenia grzbietu i przybrudzenia krawędzi okł., poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 648