0. Kossakowski Stanisław Kazimierz. Monografie historyczno-genealogiczne niektórych rodzin polskich, z przypisami Juliana Błeszczyńskiego. T. 3. Warszawa 1872
Kossakowski Stanisław Kazimierz. Monografie historyczno-genealogiczne niektórych rodzin polskich, z przypisami Juliana Błeszczyńskiego. T. 3. Warszawa 1872 [b.w.], s. [4], II, 294, CIV, [4], 113, III, 19 cm, opr. płsk. z epoki z tłocz. i złoc.
Zamieszczono monografie rodów (Sapiehowie, Skarbkowie, Sobiescy, Kaszowscy, Sołtykowie i Szembekowie); dopełnienia i sprostowania do t. I oraz czternaście dokumentów źródłowych do opublikowanych genealogii oraz pośmiertną edycję Spisu senatorów i dygnitarzy koronnych (świeckich) z XVIII wieku, według źródeł autentycznych, (Metryki Koronnej, Sigillat Kanclers, Voluminów Legum i i.) autorstwa Juliana Błeszyńskiego.Tytuł tłocz. złotem na pięciopolowym grzbiecie ze złotymi podkreśleniami (oprawa jak wyżej). Drobne otarcia krawędzi opr. wewnątrz gdzieniegdzie zbrązowienia, poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 608