916. [Kraków – Jama Michalika]. Zaproszenie: Staraniem Towarzystwa „Miłośników Terpsychory i Bachusa” na szlachetny cel zapomnienia golizny współczesnej.... I. Gall (?). 1914 r.
[Kraków – Jama Michalika]. Zaproszenie: Staraniem Towarzystwa „Miłośników Terpsychory i Bachusa” na szlachetny cel zapomnienia golizny współczesnej.... I. Gall (?). 1914 r. Litografia; 29,5 x 22 cm. 200,-
Zaproszenie (niewypełnione) na „Tradycyjną Redutę” pod protektoratem „Jaśnie Oświeconego Pana Jana Apolinarego Michalika” w dniu 24 lutego 1914 r. w lokalu Zielonego Balonika. Powyżej prześmiewczego tekstu zaproszenia („wstęp tylko osobom dziwnie ubranym”) scenka satyryczna, sygnowana monogramem (zapewne litografia Iwo Galla (1890-1959), reżysera i scenografa teatralnego, w latach studiów w Akademii krakowskiej związanego z „Zielonym Balonikiem”). Papier pożółkły, stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 693