768.
Wyspiański Stanisław. Noc listopadowa. Sceny dramatyczne. Kraków 1904.
- GZ
- 1 400,00 PLN
- K•••r
- 1 300,00 PLN
- 1 200,00 PLN
- K•••r
- 1 100,00 PLN
- L•••H
- 1 000,00 PLN
- K•••r
- 950,00 PLN
- GZ
- 900,00 PLN
- L•••H
- 850,00 PLN
- K•••r
- 800,00 PLN
- L•••H
- 750,00 PLN
- K•••r
- 700,00 PLN
- L•••H
- 650,00 PLN
- K•••r
- 600,00 PLN
- 550,00 PLN
- K•••r
- 500,00 PLN
- L•••H
- 480,00 PLN
- 460,00 PLN
- d••••••a
- 440,00 PLN
- 420,00 PLN
- f••••k
- 400,00 PLN
- d••••••a
- 380,00 PLN
- f••••k
- 360,00 PLN
- L•••H
- 340,00 PLN
- d••••••a
- 320,00 PLN
- L•••H
- 300,00 PLN
- f••••k
- 280,00 PLN
- K•••r
- 260,00 PLN
- d••••••a
- 240,00 PLN
Wyspiański Stanisław. Noc listopadowa. Sceny dramatyczne. Kraków 1904. Odbito w Drukarni Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nakładem Autora, s. 201, [5], 21 cm, opr. pł z tłocz., górne obcięcie kart złocone, zach. lico oryg. okł. brosz. 240,-
Wydanie 1 (jedyne wydanie autorskie). Ostatni dramat na temat powstania listopadowego w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, wystawiony po raz pierwszy w Krakowie 28 listopada 1908 r. Oprawa z epoki w beżowe lniane płótno z tłoczoną na licu tytulaturą, w poprzek lica i tylnej okładziny oprawy naklejona barwna krajka z elementami kwiatowymi, zachowane przednie lico oprawy broszury wydawniczej z ilustracją autora. Zabrudzenia oprawy, przetarcia grzbietu, wewnątrz stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 494