746.
Scott Walter. Rob Roy. Powieść historyczna z XVII wieku. Przetłumaczyła Teresa Świderska. Ilustrował Antoni Gawiński. Poznań b.r. (1927)
Scott Walter. Rob Roy. Powieść historyczna z XVII wieku. Przetłumaczyła Teresa Świderska. Ilustrował Antoni Gawiński. Poznań b.r. (1927), Nakład Księgarni Św. Wojciecha, s. [4], 490, tabl. ilustr. 6, 19 cm, opr. wyd. ppł. z ilustr. na licu. 60,-
Powieść historyczna osadzona na początku XVIII w. w Anglii i Szkocji. Dzieło Waltera Scotta (1771-1832), szkockiego poety, twórcy powieści historycznych, które na trwałe wpisały się w dorobek literatury światowej. Przetarcia tyt. na grzbiecie, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 551