705. Konczyński Tadeusz. Koniec świata (Ostatnia godzina). Powieść fantastyczna. Warszawa – Kraków [1921].
Konczyński Tadeusz. Koniec świata (Ostatnia godzina). Powieść fantastyczna. Warszawa – Kraków [1921]. Nakładem Księgarni J. Czerneckiego, s. 257, [1], 17,5 cm, opr. z epoki, pł. 40,-
Z biblioteki 41 Suwalskiego Pułku Piechoty im. Marszalka Józefa Piłsudskiego. Powieść fantastycznonaukowa autorstwa Tadeusza Konczyńskiego (1875-1944), dramatopisarza, powieściopisarza, publicysty, scenarzysty, wielkiego propagatora piłki nożnej i opiekuna krakowskich klubów piłkarskich. Pierwodruk ukazał się w 1913 r. Oprawa biblioteczna, pieczątki i sygnatury. Zabrudzenia, miejscami blok wzmacniany. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 579