0. [Indianie Ameryki Północnej] – Dwie fotografie.
[Indianie Ameryki Północnej] – Dwie fotografie.
Fotografie czarno-białe; 2 sztuki o wym. 25,5 x 20,5 cm
Portret konny indiańskiego wodza – na odwrocie liczne notatki edytorskie oraz stempel czasopisma „Nowa Wieś” (popularnego czasopisma dla młodzieży, ukazującego się od lat. 50. do 90. XX w.). Druga fotografia przedstawia portret starego Indianina – na odwrocie stempel autorski (Chris Lund), stempel „Panoramy Północy” (olsztyńskiego tygodnika ukazującego się w latach 1957-1981) oraz notatki edytorskie. Nieznaczne uszkodzenia, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1007