Pini Tadeusz. Krasiński. Życie i twórczość. Z 8 portretami. Poznań [1928].
- M••••••••••••••i
- 340,00 PLN
- R••••••••••i
- 320,00 PLN
- M••••••••••••••i
- 300,00 PLN
- R••••••••••i
- 280,00 PLN
Pini Tadeusz. Krasiński. Życie i twórczość. Z 8 portretami. Poznań [1928]. Wydawnictwo Polskie, s. [6], 321, [3], 24 cm, opr. wyd. płsk. ze złoc. i tłocz.
Dołączona wizytówka autora. Biografia Zygmunta Krasińskiego opracowana przez Tadeusza Piniego (1872-1937) – wybitnego krytyka i historyka literatury, wydawcę dzieł romantyków polskich. Efektowna oprawa: bogato złocony półskórek z czerwonym szyldzikiem i tytulaturą. Stan dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 927