0. Marrené (Morzkowska) Walerya. Na dnie życia. Zbiór nowell i obrazków. Gródek 1887.
Marrené (Morzkowska) Walerya. Na dnie życia. Zbiór nowell i obrazków. Gródek 1887. Nakładem i drukiem J. Czaińskiego, s. 332, [1], 20,5 cm, opr. z epoki płsk. z dwoma szyldzikami i złoc., brzegi kart marm.
Egzemplarz z księgozbioru Adama i Juliusza Paczosińskich (pieczątki). Zbiór drobnych utworów literackich Walerii Marrené (1832-1903) – pisarki i publicystki okresu pozytywizmu. Oprawa wykonana we lwowskim zakładzie introligatorskim Jana Teodora Hewaka (nie sygnowana): półskórek brązowy, na grzbiecie dwa szyldziki ze złoconą tytulaturą, brzegi kart marmurkowane. Ubytki granatowego szyldziku, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 822