[Puzzle] – „Europa ułożona podług najnowszych źródeł przez H. Kieperta. 1907 r.
- 1 700,00 PLN
- f••••a
- 1 600,00 PLN
- 1 500,00 PLN
- R•••o
- 1 400,00 PLN
- 1 300,00 PLN
[Puzzle] – „Europa ułożona podług najnowszych źródeł przez H. Kieperta. 1907 r. Wydanie dziewiąte poprawne. Nakład „Księgarni Warszawskiej W. Wodzyńskiego w Warszawie Krakow. Przedm. No. 41”. Mapa (litografia barwna) naklejona na sklejkę o wym. 31,0 x 38,0 cm i wycięta w formie puzzla.
Układanka dla starszych dzieci – mapa Europy wg stanu z 1907 r., opracowana na postawie badań Heinricha Kieperta (1818-1899), wybitnego niemieckiego geografa i kartografa. Litografia barwna odbita w lit. Orgelbranda, wtórnie przycięta (bez marginesów) i naklejona na pociętą w formie puzzla sklejkę. Nieznaczne zabrudzenia i otarcia, stan dobry.
Ilośc odsłon: 949