[II Rzeczpospolita - Śląsk] – „Głosujcie na listę nr 10. To jest lista Bloku Narodowego! To jest lista naszego szermierza Wojciech Korfantego.” Mikołów, b.r. (1922?); 64,0 x 47,5 cm.
Afisz wyborczy, wzywający do głosowania na listę nr 10 – Bloku Narodowego, w wyborach do sejmu autonomicznego Województwa Śląskiego 24 września 1922 r.: „Kto nie chce, aby warszawscy socjaliści, enpeerowcy, masoni, liberały, żydzi i inni piłsudczycy uszczuplili nam naszych praw autonomicznych, do czego systematycznie dążą, niechaj głosuje na listę Bloku Narodowego”. Druk K. Miarki w Mikołowie. Po konserwacji, zdublowany na bibułce, drobne ubytki pap. uzupełnione.
Ilośc odsłon: 802