[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Ważne dla kupujących na 58 Aukcji 4 i 5.06.22!

31 maj 2022 | Lamus

Szanowni Państwo,
 
 Serdecznie zapraszamy na 58 Aukcję Książek i Grafiki Antykwariatów Warszawskich Lamus w dniach 4 i 5 czerwca 2022 r. od godz. 10.00, która przeprowadzona zostanie na żywo na portalu secretera.pl. 
 
Na stronie secretera.pl/aukcje-info opublikowaliśmy aktywny katalog ze zdjęciami wszystkich pozycji i opcją składania zamówień. 
 
Katalog w wersji PDF jest do pobrania pod adresem lamus.pl/katalog-58. Zamówienia można składać również: korespondencyjnie (pocztą tradycyjną, faxem) i mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).
 

W dniach Aukcji, tj. 4 i 5 czerwca od godz. 10.00 obiekty będą pojawiać się po kolei na  20 sekund. Aby zalicytować, należy kliknąć na ikonkę "licytuj". Jeżeli obiekt będzie licytowany co najmniej przez jedną osobę, licytacja będzie przedłużać się o kolejnych 10 sekund, dając szansę zakupu następnym chętnym. Nie ma potrzeby licytowania w stresie, w ostatniej sekundzie.

Przed Aukcją, osoby pragnące zakupić wybrane pozycje, mogą zgłaszać swoje limity (maksymalne ceny) w formie tradycyjnej (listem lub faxem), a także przekazywać swoje zamówienia drogą mailową do dnia poprzedzającego aukcję, tzn. do 3 czerwca br. Na portalu secretera.pl podobnie, przyjmujemy zlecenia pisemne po wcześniejszym zarejestrowaniu się wg podanej instrukcji (jest to wygodna forma wzięcia udziału w aukcji, bez angażowania swego czasu w dniu aukcji. Należy podać swoje podstawowe dane i aktywować swoje konto poprzez kliknięcie przysłanego mailem linku).

Aby złożyć zamówienie poprzez portal, należy kliknąć przy wybranej pozycji na ikonkę "Podaj swój limit". Po chwili pojawi się tekst: "Potwierdzamy przyjęcie limitu". 

 Na pozycje najdroższe rezerwujemy możliwość wzięcia udziału w aukcji telefonicznie (liczba połączeń z konieczności będzie ograniczona).

Istnieje także możliwość osobistego obejrzenia pozycji w antykwariacie po uprzednim umówieniu terminu (dzień i godzina), z podaniem numerów obiektów.

W sobotę, 4.czerwca br. licytowane będą obiekty nr 1-554;

W niedzielę, 5 czerwca br. licytowane będą obiekty nr 555-858.

Po Aukcji, w dniach 8-13.06, każda osoba, która dokonała zakupu, otrzyma od nas zawiadomienie z łączną kwotą i numerem konta do przelewu. Obiekty poza Warszawę wysyłamy pocztą. Istnieje możliwość odbioru obiektów w naszym Antykwariacie przy ul. Sandomierskiej 23 (wejście od ul. Rakowieckiej).

Faktury wystawiamy na życzenie klienta. Należy nas o tym powiadomić najpóźniej do 13.06.br.

Zapraszamy do udziału w Aukcji,

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariaty Warszawskie "Lamus"

02-567 Warszawa, ul Sandomierska 23 (Mokotów)

00-271 Warszawa, ul. Nowomiejska 7 (Galeria Stare Miasto)

 

tel.022 8481639, 0228316321 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.lamus.pl