[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

56 Aukcja na żywo 27 i 28 listopada 2021

15 wrzesień 2021 | Lamus

Serdecznie zapraszamy na naszą najbliższą, 56 Aukcję Książek i Grafiki Antykwariatów Warszawskich Lamus w dniach 27 i 28 listopada 2021 r., która przeprowadzona zostanie na żywo na portalu secretera.pl . Zaczynamy w sobotę o godz. 10.00 (poz. 1-489) i w niedzielę o godz. 10.00 (poz. 490-831). Pełny katalog obiektów wraz ze zdjęciami widnie na portalu.

 Na ekranie będą pojawiać się kolejne obiekty, licytuje się poprzez kliknięcie ikonki "licytuj". Każdy obiekt odsłoni się na 20 sekund. Każde przebicie spowoduje przedłużenie licytacji o kolejnych 10 sekund, jest zatem czas na podjęcie decyzji, czy licytować dalej, nie musimy licytować w stresie w ostatniej sekundzie.

 Na portalu można już teraz składać zamówienia, podając swoje limity (po zalogowaniu się, klikając ikonkę "Podaj swój limit"). 

 Poza tym, zamówienia można składać również korespondencyjnie (poczta tradycyjna, fax), a także mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

 Wystawiamy 831 obiektów, w tym starodruki oraz książki z XIX i XX wieku z heraldyki, historii, literatury, regionaliów, książki ilustrowane oryginalnymi grafikami oraz książki w oprawach artystycznych. W ofercie ponadto: pamiątki historyczne, rękopisy, dawne mapy Polski i widoki miast, grafika artystyczna oraz fotografie i plakaty. 

Zapraszamy do udziału w Aukcji.

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariaty Warszawskie "Lamus"

ul.Sandomierska 23 /róg Rakowieckiej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 228481639