[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Pilne! 52 Aukcja Książek i Grafiki 21 i 22 listopada 2020

29 październik 2020 | Piotr Szymaniak

Szanowni Państwo,

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, jesteśmy zmuszeni przeprowadzić najbliższą 52 Aukcję Książek i Grafiki w formie internetowej na naszym portalu www.secretera.pl w dniach 21 i 22 listopada 2020. Prosimy o zapoznanie się z ofertą aukcyjną, czytając katalog papierowy lub korzystając z jego formy elektronicznej na naszej stronie www.lamus.pl i www.secretera.pl
Katalog z kompletem ilustracji pojawi się na portalu www.secretera.pl, na którym aukcja przeprowadzona będzie w czasie rzeczywistym w dniach 21 i 22 listopada od godziny 10.00 (w sobotę i niedzielę).

Pełny katalog z opcją składania zamówień na portalu będzie dostępny od środy 4 listopada 2020.

Osoby, pragnące zakupić wybrane pozycje, mogą zgłaszać swoje limity (maksymalne ceny) w formie tradycyjnej (listem lub faxem), a także przekazywać swoje zamówienia drogą mailową do dnia poprzedzającego aukcję, tzn. do 20 listopada. Na secreterze.pl podobnie przyjmujemy zlecenia pisemne po wcześniejszym zalogowaniu się wg podanej instrukcji (jest to wygodna forma wzięcia udziału w aukcji, bez angażowania swego czasu w dniu aukcji). Na pozycje najdroższe rezerwujemy możliwość wzięcia udziału w aukcji telefonicznie (liczba połączeń z konieczności będzie bardzo ograniczona).

Ze względu na bezpieczeństwo naszych Klientów i własne, prosimy o oglądanie obiektów w katalogu i na secreterze.pl. Istnieje także możliwość obejrzenia pozycji w antykwariacie po uprzednim umówieniu terminu (dzień i godzina), z podaniem numerów obiektów. Prosimy o wchodzenie do Antykwariatu w maseczkach lub przyłbicach. Do dyspozycji klientów mamy również maseczki, rękawice ochronne i płyn dezynfekcyjny. Zapewniamy także bezpieczny dystans między naszymi gośćmi. Zapraszamy.

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariat "Lamus"

tel.022 8481639, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.lamus.pl