[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną

28 kwiecień 2020 | Piotr Szymaniak

Szanowni Państwo,

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, jesteśmy zmuszeni przeprowadzić najbliższą 50 Aukcję Książek i Grafiki w formie internetowej na naszym portalu www.secretera.pl Prosimy o zapoznanie się z ofertą aukcyjną, czytając katalog papierowy lub korzystając z jego formy elektronicznej na naszej stronie www.lamus.pl.
Katalog z kompletem ilustracji pojawi się na portalu www.secretera.pl, na którym aukcja przeprowadzona będzie w czasie rzeczywistym w dniach 23 i 24 maja od godziny 10.00.
Osoby, pragnące zakupić wybrane pozycje, mogą zgłaszać swoje limity (maksymalne ceny) w formie tradycyjnej (listem lub faxem), a także przekazywać swoje zamówienia drogą mailową do dnia poprzedzającego aukcję, tzn. do 22 maja. Na secreterze.pl podobnie przyjmujemy zlecenia pisemne po wcześniejszym zalogowaniu się wg podanej instrukcji (jest to wygodna forma wzięcia udziału w aukcji, bez angażowania swego czasu w dniu aukcji). Na pozycje najdroższe rezerwujemy możliwość wzięcia udziału w aukcji telefonicznie (liczba połączeń z konieczności będzie bardzo ograniczona).


Ze względu na bezpieczeństwo naszych Klientów i własne, prosimy o oglądanie obiektów w katalogu i na secreterze.pl. Istnieje także możliwość obejrzenia pozycji w antykwariacie po uprzednim umówieniu terminu (dzień i godzina), z podaniem numerów obiektów. Z tej ostatniej formy prosimy korzystać jak najrzadziej.