[secretera].
portal bibliofilsko-aukcyjny

lub

Ważne! Zasady udziału w 56 Aukcji 27-28.11

18 listopad 2021 | Piotr Szymaniak

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w 56 Aukcji Książek i Grafiki w dniach 28 i 27 listopada 2021 od godz. 10.00 na portalu www.secretera.pl. Prosimy o zapoznanie się z ofertą aukcyjną, czytając katalog papierowy lub korzystając z jego formy elektronicznej na naszej stronie www.lamus.pl i aktywny katalog na portalu www.secretera.pl

W dniach Aukcji, tj. 27 i 28 listopada od godz. 10.00 obiekty będą pojawiać się po kolei na  20 sekund. Aby zalicytować, należy kliknąć na ikonkę "licytuj". Jeżeli obiekt będzie licytowany co najmniej przez jedną osobę, licytacja będzie przedłużać się o kolejnych 10 sekund, dając szansę zakupu następnym chętnym. Nie ma potrzeby licytowania w stresie, w ostatniej sekundzie.

Przed Aukcją, osoby pragnące zakupić wybrane pozycje, mogą zgłaszać swoje limity (maksymalne ceny) w formie tradycyjnej (listem lub faxem), a także przekazywać swoje zamówienia drogą mailową do dnia poprzedzającego aukcję, tzn. do 26 listopada br. Na portalu secretera.pl podobnie, przyjmujemy zlecenia pisemne po wcześniejszym zarejestrowaniu się wg podanej instrukcji (jest to wygodna forma wzięcia udziału w aukcji, bez angażowania swego czasu w dniu aukcji. Należy podać swoje podstawowe dane i aktywować swoje konto poprzez kliknięcie przysłanego mailem linku).

Aby złożyć zamówienie poprzez portal, należy kliknąć przy wybranej pozycji na ikonkę "Podaj swój limit".  

 Na pozycje najdroższe rezerwujemy możliwość wzięcia udziału w aukcji telefonicznie (liczba połączeń z konieczności będzie ograniczona).

Istnieje także możliwość osobistego obejrzenia pozycji w antykwariacie po uprzednim umówieniu terminu (dzień i godzina), z podaniem numerów obiektów.

Ze względu na bezpieczeństwo naszych Klientów i własne, prosimy o bezwzględne przestrzeganie wymogu noszenia maseczek podczas przebywania w Antykwariacie. Do dyspozycji klientów mamy również dodatkowe maseczki, rękawice ochronne i płyn dezynfekcyjny. Zapewniamy także bezpieczny dystans między naszymi gośćmi. Wymogi te obowiązywać będą również po Aukcji, przy odbiorze zakupionych obiektów.

Zapraszamy.

Hanna i Andrzej Osełko

Antykwariat "Lamus"

tel.022 8481639, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.lamus.pl